Розділ "Календар"

Запис на прийом і планування робочого часу стоматолога у програмі Dental Clinic

Календар запису на прийом до стоматолога

Про розділ Календар

Цей розділ призначений для запису пацієнтів на прийом до стоматолога і планування робочого часу у програмі Dental Clinic.

У кожного лікаря власний календар записів, тому стоматолог може бачити завантаженість свого робочого часу і додавати записи у вільні слоти.

Ви можете вибрати один із двох видів календарів - потижневий або помісячний. Календарі візуально відображають вільні та зайняті слоти по днях та годинах, і дозволяють бронювати вільний час для запису пацієнтів клініки.

Календар записів на прийом з налаштуваннями

Ми рекомендуємо використовувати новий тип календаря "Тижневий календар", оскільки у нього набагато більше можливостей і функцій, ніж у старого "Місячного календаря". Ви можете курсором мишки переміщувати записи по годинах і між днями. Також є можливість розтягувати час прийому на будь-який час. Записи можна додавати, редагувати та видаляти. Все це відбувається дуже швидко та без перезавантаження сторінки.

Місячний календар простіший для сприйняття, не такий навантажений даними і також дозволяє повноцінно працювати з записами на прийом до стоматолога.

У календаря записів є багато налаштувань, можна задати кількість робочих днів у тижні, робочі години, кількість слотів у годині, висоту слотів календаря на дисплеї. Також є окремі налаштування деяких опцій для відображення на мобільних пристроях.

Скріншоти розділу Календар у Dental Clinic

Інтерфейс місячного кадендаря планування записів стоматолога
Інтерфейс тижневого кадендаря планування записів стоматолога
Календар записів на 3 дні
Записи на 2 тижні
Форма запису на прийом до стоматолога
Запис на прийом до дантиста